O NAS

Witamy na naszej stronie

 

W dniu ślubu chcesz wyglądać elegancko i wytwornie. Wybierając suknie dostepne w salonach „Adel” zachwycisz siebie i swoich najbliższych.

Dla kobiet ceniących niezalezność przygotowaliśmy kolekcję nowoczesną, pełną oryginalnych materiałów i różnorodnych krojów.

Panie, które cenią delikatność i naturalność znajdą w naszych salonach suknie romantyczne, zwiewne dające dużo wdzięku i uroku.

Zależy nam, aby każda klientka firmy „Adel” tego szczególnego dnia wyglądała jak najpiękniej, dlatego dbamy o każdy szczegół. Do wymarzonej sukni dobierzemy welon, toczek, stroik do włosów, biżuterię i obuwie.

W salonach firmy „Adel” znajdujących się z Busku-Zdroju, Mielcu i Saszowie można:

– wybrać kreację ślubną z najnowszej kolekcji 2016

– kupić suknię z bieżącej ekspozycji z dopasowaniem do sylwetki

wypożyczyć suknię znajdującą sie w salonie. Cena wypożyczenia to 50% wartości sukni nowej

wyczyścić suknię ślubną i zreperować

Naszym przyszłym Paniom Młodym oferujemy wspaniałą atmosferę i kompetentną obsługę. Gwarantujemy satysfakcję z dokonanego zakupu.

Panów zapraszamy do działu męskiego w Busku-Zdroju ul. Mickiewicza 6. Proponujemy garnitury polskich i włoskich firm: Pako Lorente, Harmond i inne znanych z nowoczesnego wzornictwa, modnych fasonów i przystępnych cen. W firmie „Adel” znajdziesz garnitury, które założysz również na ślub przyjaciół lub inną wzniosłą uroczystość.

Pary Młode, które chcą zachwycić siebie i swoich najbliższych zapraszamy do salonów „Adel”

Współpraca z renomowanymi polskimi i zagranicznymi firmami: GALA, AFRODYTA, IGAR, VENESSA, ANTRA, MS MODA, WHITE LADY, AGNES, RELEVANCE, VERISE, URSZULA MATEJA daje gwarancję oryginalności i satysfakcji.

 

                                                                                                             Serdecznie zapraszamy